در زمان خرید گاوصندوق به چه نکاتی توجه کنیم؟

در زمان خرید گاوصندوق به چه نکاتی توجه کنیم؟

شما عزیزانی که تصمیم دارید تا گاوصندوقی را خریداری کنید، ممکن است پیش از خرید سوال کنید که در هنگام خرید گاوصندوق باید به چه نکاتی دقت کنیم؟ در پاسخ به این سوال شما عزیزان باید بیان کنیم که هر فردی از شما که تصمیم به خرید هر نوع گاوصندوقی دارد، باید از پیش از خرید به نکاتی توجه کند. به طور مثال: شما باید پیش از خرید گاوصندوق به قیمت آن، ابعاد آن، محل نصب آن و …. دقت کنید. توجه به این نکات و رعایت آن ها منجر می شود تا شما بهترین و مناسب ترین گاوصندوق را خریداری کنید. لذا، اگر می خواهید با این نکات به خوبی آشنا شوید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه مهم ترین نکاتی که باید پیش از خرید گاوصندوق بدانید را به طور کامل و مفصل برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد.

آشنایی با مهم ترین نکات خرید گاوصندوق

خرید گاوصندوق یک پروسه زمان بر است و شما باید به عوامل مختلفی توجه کرده و آن ها را مد نظر داشته باشید. در غیر این صورت، پس از خرید ممکن است با مشکلاتی همچون: کمبود مکان کافی، خرید اشتباه و …. رو به رو شوید. به خاطر بسپارید که فرقی ندارد شما تصمیم دارید تا چه نوع گاوصندوقی را از چه برندی، تهیه کنید. در واقع در هر صورت، باید تمامی این نکات را رعایت کنید که تعدادی از مهم ترین و اصلی ترین نکات خرید گاوصندوق، شامل موارد زیر می باشند:

به ابعاد گاوصندوق توجه کنید

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در زمان خرید گاوصندوق به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید، ابعاد آن می باشد. لازم به ذکر است تا بدانید که وزن هر گاوصندوق در هر برندی متفاوت است و شما باید وزن آن را در مشخصات گاوصندوق مورد نظر خود، بررسی کنید. در واقع، ممکن است شما محیطی کوچک را برای نصب گاوصندوق در نظر گرفته باشید، اما، محصولی را بخرید که بزرگ تر از آن محیط باشد. نکته بسیار مهمی که باید در این زمینه به آن توجه کنید، در نظر گرفتن ابعاد قفل گاوصندوق است. زیرا، گاوصندوق‌هایی که دارای قفل های مکانیکی هستند، به مکان بیشتری نیاز دارند.البته، علاوه بر قفل، باید ابعادی را نیز برای باز و بسته کردن درب آن در نظر بگیرید. برخی از شما ممکن است به این موضوع دقت نکنید و پس از نصب، متوجه شوید که نمی‌توانید درب را به خوبی باز کنید. 

لازم به ذکر است تا بدانید که هر یک از شما عزیزان علاوه بر مواردی که ذکر کردیم، باید گاوصندوقی را انتخاب کنید که وسائل و اشیاء مورد نظرتان، در آن، جا شود. به عبارتی دیگر می توانیم بیان کنیم که شما عزیزان ابتدا باید در نظر بگیرید که چه وسایلی را می خواهید در گاوصندوق قرار دهید، سپس بر اساس آن ها، ابعاد گاوصندوق را انتخاب کنید. در غیر این صورت، ممکن است گاوصندوقی را خریداری کنید که ابعاد آن بزرگ تر از دارایی های شما و یا برعکس، ابعاد آن کوچک تر از دارایی های شما باشد. برای دانستن این مسئله، می توانید اشیاء و وسائلی که می خواهید در گاوصندوق قرار دهید را روی هم گذاشته و به صورت تقریبی ابعاد مورد نظر را تخمین بزنید. البته، بهتر است که گاوصندوقی را خریداری کنید که کمی بزرگ تر از ابعاد مورد نظرتان باشد.

آشنایی با مهم ترین نکات خرید گاوصندوق

فضایی مناسب برای نصب گاوصندوق انتخاب کنید

شما عزیزان پس از این که دانستید گاوصندوق شما باید چه ابعادی داشته باشد، هم اکنون باید محل نصب آن را انتخاب کنید. به طور کلی گاوصندوق ها را می توان در زیر زمین، دیوار و …. نصب کرد. لذا، شما با توجه به شرایطی که دارید، باید محل نصب را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که در این هنگام باید ارتفاع، طول و عرض آن مکان، به خوبی بررسی کنید تا پس از خرید گاوصندوق، دچار مشکلات مختلفی نشوید. البته، اگر می خواهید گاوصندوق را مخفی کنید، بهتر است پیش از خرید از متخصصان ما در اطمینان باکس، برای انتخاب فضایی مناسب یاری بگیرید. برای آشنایی با گاوصندوق مخفی، می توانید مقاله زیر را به خوبی مطالعه نمایید.

جهت آشنایی با گاوصندوق مخفی و قیمت آن، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.  

گارانتی و ضمانت ‌نامه گاوصندوق را بررسی کنید

نکته بعدی که شما عزیزان باید قبل از خرید حتما به آن توجه کنید، داشتن گارانتی و ضمانت نامه خرید است. درست است که امروزه اغلب گاوصندوق ها دارای گارانتی و ضمانت نامه هستند، اما، این موضوع برای تمامی آن ها صدق نمی کند. در واقع، گاوصندوق های ضمانت نامه یا گارانتی ندارند، اگر پس از خرید دچار مشکلی شوند ، شرکت فروشنده هیچ گونه خدمات پس از فروشی را ارائه نخواهد کرد. به خاطر بسپارید که ضمانت ‌نامه گاوصندوق مورد نظر شما، باید حتما توسط نمایندگی رسمی ارائه شده و دارای مهر و تاییدیه کمپانی یا نمایندگی رسمی ‌باشد.

گارانتی و ضمانت ‌نامه گاوصندوق را بررسی کنید

علاوه بر این، دقت کنید که مدت زمان گارانتی گاوصندوق مورد نظرتان، باید تقریبا 2 سال و خدمات پس از فروش آن تقریبا، نباید کمتر از 2 سال باشد. در این میان لازم به ذکر است تا بدانید که اگر گاوصندوق های مورد نظرتان را از ما یعنی از اطمینان باکس بخرید، تمامی محصولات ما دارای گارانتی، ضمانت نامه و خدمات پس از فروش می باشند. در این صورت، دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای شما عزیزان وجود نخواهد داشت. فراموش نکنید که اگر یک شرکت و یا نمایندگی نخواهد به شما ضمانت نامه و گارانتی بدهد، نباید از آن جا خرید کنید تا در آینده دچار هیچ گونه مشکلی نشوید .

نسوز و ضد سرقت بودن گاوصندوق ‌را بررسی کنید

شاید فکر کنید که امروزه تمامی گاوصندوق ها قابلیت ضد سرقت و نسوز بودن را دارا می باشند. این تفکر تا حدودی درست است؛ اما، به خاطر بسپارید که تمامی گاوصندوق ها این قابلیت را ندارند. به همین خاطر، شما عزیزان باید حتما پیش از خرید گاوصندوق، بدانید که محصول مورد نظر شما ضد سرقت بوده و همچنین در برابر حریق و آتش سوزی، مقاوم می باشد. نکته بسیار مهمی که باید در این زمینه به آن توجه کنید، بررسی ضد حریق بودن بدنه گاوصندوق، قفل و بردهای الکترونیکی و …. آن می باشد. در واقع، تمامی بخش های یک گاوصندوق باید نسوز باشند. در این صورت، شما می توانید اشیاء و وسایل با ارزشتان را با خیالی راحت در گاوصندوق قرار دهید.

نسوز و ضد سرقت بودن گاوصندوق ‌را بررسی کنید

در این میان شاید شما عزیزان سوال کنید که از کجا بدانیم که یک گاوصندوق نسوز است؟ در پاسخ به این سوال باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم که شما از طریق روش های مختلفی می توانید از این موضوع اطلاع پیدا کنید. یکی از اصلی ترین این روش ها، بررسی رتبه گاوصندوق می باشد. لازم به ذکر است تا بدانید که تقریبا تمامی گاوصندوق ها، دارای رتبه نسوزی هستند؛ لذا، هر چه این رتبه بالاتر باشد، گاوصندوق قابلیت نسوزی بیشتری دارد. در واقع، رتبه بالاتر نشان دهنده مقاومت بیشتر گاوصندوق در برابر حریق و آتش سوزی می باشد. علاوه بر این، رتبه گاوصندوق مشخص می کند که آن در چه میزان دمایی و تا چه مدتی در برابر آتش سوزی مقاوم می باشد.

وضعیت مسکن خود را پیش از خرید گاوصندوق بررسی کنید

در یکی از بخش های پیشین مقاله، عرض کردیم که شما می توانید گاوصندوق مورد نظرتان را در بخش های مختلفی نصب کنید. در این میان به خاطر بسپارید که اگر مستاجر هستید، نمی توانید این کار را انجام دهید. زیرا، برخی از گاوصندوق های که محل قرار گیری آن ها زمین است و با بتن نصب می شوند، امکان جا به جایی ندارند. لذا، شما پس از نصب به هیچ وجه نمی توانید آن را به منزل دیگر منتقل کنید. پس، پیش از خرید گاوصندوق، به این نکته دقت کنید. اما، اگر منزل برای خود شما است، به راحتی می توانید هر نوع گاوصندوقی را تهیه کرده و آن را در محل مورد نظرتان، نصب کنید.

علاوه بر محل نصب، شما اگر مستاجر هستید، بهتر است گاوصندوقی را خریداری کنید که وزن کمتری دارد تا بتوانید به راحتی آن را جا به جا کنید. علاوه بر این ، ممکن است که شما عزیزان در زمان جا به جایی گاوصندوق های سنگین ، دچار حادثه شده و یا محصول شما دچار مشکلی شود. گاوصندوق های سنگین، به سختی جا به جا می شوند و در صورتی که منزل برای خود شما باشد، بهتر است تا آن ها را تهیه کنید.

قبل از خرید گاوصندوق به قیمت آن توجه کنید

تقریبا تمامی ما پیش از آن که بخواهیم چیزی را خریداری کنیم، ابتدا در رابطه با قیمت آن سوال می کنیم. گاوصندوق نیز از این قاعده مستثنی نیست و پیش از خرید، بهتر است تا در رابطه با قیمت آن اطلاعات کاملی را به دست آورید. در واقع، شما عزیزان ابتدا باید بودجه ای را برای خرید در نظر بگیرید، سپس بر اساس آن، محصولی را خریداری کنید. اما، فراموش نکنید که نباید کیفیت را فدای قیمت کنید و به خاطر ارزان بودن، گاوصندوقی را خریداری کنید. لذا، حتما هم قیمت و هم کیفیت را بررسی کرده و سپس نسبت به خرید اقدام کنید.

قبل از خرید گاوصندوق به قیمت آن توجه کنید

در غیر این صورت، ممکن است پس از خرید و گذشت مدت زمانی، گاوصندوق شما دچار آسیب شده و مجبور شوید آن را تعمیر کرده و یا گاوصندوق جدیدی را جایگزین کنید. به یاد داشته باشید که هر برندی، دارای قیمتی متفاوت است و شما باید ابتدا برند مورد نظرتان، ابعاد آن، قابلیت های آن و …. را انتخاب کنید. پس از آن از قیمت اطلاع حاصل فرمایید. برای آشنایی با بهترین برندهای گاوصندوق، می توانید مقاله زیر را به خوبی مطالعه نمایید.

برای مطالعه مقاله بهترین برندهای گاوصندوق، بر روی لینک کلیک نمایید.

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی کردیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با اصلی ترین و مهم ترین نکات خرید گاوصندوق آشنا نماییم. به خاطر بسپارید که پیش از خرید باید حتما تمامی نکات بیان شده را رعایت کرده تا یک محصول خوب را خریداری کنید. اگر دنبال گاوصندوقی می گردید که تمامی موارد بیان شده را دارا بوده و همچنین، قیمت مناسبی داشته باشد، می توانید با همکاران ما در اطمینان باکس تماس بگیرید. برای برقراری تماس با همکاران ما و دریافت مشاوره خرید، با شماره های 09127081585 – 02166270820  تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *