گاوصندوق خانگی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

گاوصندوق خانگی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

گاوصندوق خانگی همان طور که از نام آن مشخص می باشد نوعی از گاوصندوق است که در منازل وجود دارد و از آن برای محافظت از اشیاء با ارزش استفاده می کنند. گاوصندوق های خانگی دارای انواع مختلفی هستند که پرطرفدار ترین نوع آن ها شامل: گاوصندوق مخفی، گاوصندوق دیجیتال و … می باشند. اگر می خواهید با انواع گاوصندوق های خانگی آشنا شوید و یا بدانید که یک گاوصندوق خانگی خوب چه ویژگی هایی دارد، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه هر آن چیزی که باید در رابطه با این محصولات بدانید را به طور کامل و مفصل برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد.  

انواع گاوصندوق خانگی

همان طور که در بخش ابتدایی مقاله بیان کردیم، گاوصندوق خانگی دارای انواع مختلفی است تا هر یک از شما عزیزان بتوانید بر اساس نیازهای خود هر یک از آن ها را خریداری کنید. به عبارتی دیگر می توانیم بیان کنیم که بر اساس فاکتورهای مختلف، گاوصندوق‌ هایی که در محیط‌ های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند به چند دسته مختلف تقسیم می شوند که تعدادی از محبوب ترین آن ها، شامل موارد زیر می باشند:

گاوصندوق خانگی مخفی

یکی از بهترین نوع گاوصندوق خانگی، نوع مخفی آن است که با توجه به اندازه و ابعاد کوچکی که دارد، در منازل مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است تا بدانید که وزن این گاوصندوق‌ ها بسیار سبک هستند و در صورتی که بخواهید آن ها را خریداری کنید، به راحتی می توانید آن ها را جا به جا کنید. لازم به ذکر است تا بدانید که گاوصندوق های خانگی مخفی را اغلب در داخل کمدها تعبیه می کنند. در واقع، برای تعبیه کردن آن ها در داخل کمدها، از پیچ و اتصالات مخصوصی استفاده می شود تا به دیوار یا زمین متصل شوند. به خاطر بسپارید که پس از اتصال آن ها، امکان جا به جایی برای این نوع گاوصندوق ها وجود ندارد.

گاوصندوق خانگی دیجیتال

نوع دیگری از گاوصندوق خانگی، مربوط به نوع دیجیتال است که قدرتمند ‌ترین و امن ‌ترین نوع می باشد و دارای سیستم رمزگذاری و قفل بسیار پیشرفته ای می باشد. بهتر است تا بدانید که احتمال سرقت و دزدی در این نوع گاوصندوق های خانگی تقریبا صفر است. اغلب افراد برای رمز گاوصندوق های خانگی دیجیتالی، از اثر انگشت و یا موارد این چنینی استفاده می کنند. در واقع، این نوع فقط در صورتی باز می شود که مالک اصلی آن بخواهد در غیر این صورت، هیچ شخصی نمی تواند آن را بازگشایی کند. البته به خاطر بسپارید که به دلیل تکنولوژی قوی که این گاوصندوق در قفلش دارد، قیمت بالایی نیز دارد.

انواع گاوصندوق خانگی

گاوصندوق خانگی مکانیکی

نوع دیگری از گاوصندوق های خانگی مربوط به نوع مکانیکی آن است که دارای کلید بوده و احتمال باز شدن آن ها توسط سارقین بیشتر از نوع های دیگر می باشد. به همین خاطر، همکاران ما در اطمینان باکس قفل ‌های ترکیبی با رمز و کلید های چرخشی مکانیکی را برای این گاوصندوق‌ ها تعبیه کرده اند تا از این طریق بتوانند امنیت این محصولات را ارتقا بخشند. لازم به ذکر است تا بدانید که علاوه بر منازل، گاهی اوقات نیز از این گاوصندوق ها در ادارات نیز استفاده می شود که برای آشنایی با گاوصندوق اداری نیز می توانید مقاله زیر را به خوبی مطالعه کنید.

برای آشنایی با گاوصندوق اداری، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

انواع برندهای گاوصندوق خانگی

هم اکنون که با انواع گاوصندوق خانگی آشنا شدید بهتر است بدانید که هر یک از محصولات بیان شده در برندهای مختلفی تولید می شوند. برخی از مهم ترین برندهای تولید کننده گاوصندوق خانگی، شامل موارد زیر می باشند:

 • برند سدید
 • برند نیکاسیف
 • برند کاوه
 • برند ایران کاوه
 • برند گنجینه مهر پارس

به خاطر بسپارید که گاوصندوق های خانگی با برندهای کاوه ، سدید و گنجینه مهر پارس انتخاب مناسبی برای شما عزیزان هستند و البته، انواع مختلف گاوصندوق‌ های خانگی را تولید می ‌کنند. لازم به ذکر است تا بدانید که تمامی برندهای بیان شده در اطمینان باکس وجود دارند و هر یک از شما عزیزان برای خرید انواع گاوصندوق های خانگی با هر برندی که مد نظرتان است، می توانید با همکاران ما تماس بگیرید. برای برقراری تماس و اطلاع از قیمت هر یک از گاوصندوق ها می توانید با شماره های 09127081585_02166270820 تماس بگیرید.

انواع برندهای گاوصندوق خانگی

انواع گاوصندوق های خانگی چه ویژگی هایی دارد؟

هم اکنون که به طور کامل با گاوصندوق های خانگی و انواع آن آشنا شدید، ممکن است سوال کنید که یک گاوصندوق خانگی خوب، دارای چه ویژگی هایی می باشد؟ در پاسخ به سوال شما عزیزان باید بیان کنیم که یک گاوصندوق خانگی خوب باید ویژگی های بسیاری داشته باشد که تعدادی از مهم ترین آن ها، به شرح زیر می باشند:

 • یک گاوصندوق خانگی خوب باید امنیت بالایی داشته باشد تا هیچ سارقی نتواند آن را سرقت کند.
 • یک گاوصندوق خانگی خوب باید دارای چندین نوع رمز باشد؛ به طور مثال: باید هم قابلیت تعبیه رمز دیجیتال و هم رمز مکانیکی را دارا باشد.
 • یک گاوصندوق خانگی خوب باید در برابر حریق و آتش سوزی مقاوم باشد.
 • ابعاد و اندازه یک گاوصندوق خانگی خوب باید بر اساس نیاز هر یک از شما مشتریان عزیز باشد.

برای آشنایی با انواع گاوصندوق، بر روی لینک کلیک کنید.

مزایا و معایب گاوصندوق خانگی

گاوصندوق های خانگی نیز همانند سایر گاوصندوق ها، دارای مزیت ها و معایبی هستند که هر یک از شما عزیزان پیش از خرید آن ها، باید با تمامی این مزایا و معایب آشنا شوید. به عبارتی دیگر می توانیم خدمت شما عزیزان بیان کنیم که با توجه به نوع طراحی و مکانیزم امنیتی که در این گاوصندوق ‌ها به کار گرفته شده است، احتمال دارد که تعدادی از آن ها دچار محدودیت ‌ها و یا مزایا و معایبی شوند. تعدادی از مهم ترین این مزیت ها و معایب، شامل موارد زیر می باشند:

 • گاوصندوق های خانگی نسبت به سایر گاوصندوق ها ارزان تر هستند.
 • این گاوصندوق ها وزن کمتری دارند؛ لذا، اگر به درستی نصب نشوند، ممکن است دچار سرقت شوند.
 • گاوصندوق های خانگی در همه جا در دسترس هستند.
 • تمامی برندها دارای گاوصندوق خانگی می باشد و شما می توانید هر محصول را با برند مورد نظر خود انتخاب کنید.
 • گاوصندوق های خانگی به راحتی در داخل کمد قرار می ‌گیرند و قابلیت جای گذاری و پنهان شدن بسیار زیادی دارند.

لازم به ذکر است تا بدانید که انواع گاوصندوق های خانگی دارای مزیت ها و معایب دیگری نیز می باشند که ما در این بخش فقط تعدادی از آن ها را برای شما عزیزان بیان کردیم.

مزایا و معایب گاوصندوق خانگی

قیمت گاوصندوق خانگی چقدر است؟

حال که به طور کامل با گاوصندوق خانگی آشنا شدید، ممکن است بپرسید که قیمت این محصول چقدر است؟ در جواب شما عزیزان باید بیان کنیم که نمی توان قیمت واحدی را برای این محصول در نظر گرفت. زیرا، عوامل زیادی بر قیمت آن تاثیر می گذارند و سبب افزایش یا کاهش نرخ نهایی آن می شوند. به طور مثال: زمانی که ابعاد و اندازه یک گاوصندوق بیشتر باشد، قاعدتا قیمت آن نیز بیشتر می شود و اگر وزن آن کمتر باشد، قیمت آن نیز کمتر می شود.

علاوه بر این، نوع قفل نیز بر قیمت نهایی هر یک از گاوصندوق ها تاثیر می گذارند. لذا، اگر سیستم قفل آن دیجیتالی باشد، قیمت آن بیشتر می باشد. اما، اگر نوع قفل آن مکانیکی باشد، قیمت آن کمتر می شود. به همین خاطر، ما نمی توانیم قیمت واحدی را برای گاوصندوق های خانگی بیان کنیم. اما، شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت هر یک از گاوصندوق های خانگی به سایت اطمینان باکس مراجعه کرده و قیمت تمامی آن ها را مشاهده کنید.

قیمت گاوصندوق خانگی چقدر است؟

خلاصه مطلب

ما در این بخش از مقاله سعی کردیم تا شما عزیزان را با گاوصندوق خانگی آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که گاوصندوق خانگی یکی از مهم ترین محصولاتی است که امروزه هر یک از شما عزیزان می توانید برای حفاظت از اشیاء با ارزش خود در خانه هایتان آن را تهیه کنید. اگر می خواهید که از قیمت هر یک از انواع گاوصندوق های خانگی آشنا شوید و یا اگر برندی مد نظر دارید و می خواهید از قیمت آن مطلع شوید، می توانید با همکاران ما در اطمینان باکس ارتباط برقرار کنید. زیرا، با این کار می توانید با کیفیت ترین محصولات را با قیمتی مقرون به صرفه خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.